Jersey Spejl Ø80 Cm

Bedste pris
Stabil pris
599kr
1.257 krSPAR 52%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

Jersey spejlet kombinerer stil og funktionalitet med sin runde form og messingramme. Med en diameter på 80 cm er det ideelt til at tilføje elegance til enhver gang eller badeværelse. Spejlet er udført i stål med et messinglook, der tilbyder både holdbarhed og et moderne nordisk design.

Jersey Spejl Ø80 Cm koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (24. juni 2026) og 699 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC rund Jersey vægspejl spejlglas og messing stål
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Jersey Spejl Messing look, Ø80 cm
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spejl med ramme i messing look Ø80 cm 4001170
760 kr
+ 49 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Jersey Spejl Spejl, Stål, Messing Look Ø80 Cm
1.257 kr
+ fri fragt
Total: 1.257 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Spejle