Jemi kuppelrist 280/315 mm skørt gråjern

Jemi kuppelrist 280/315 mm skørt gråjern anvendes til montering på skørt. Risten er egnet til brug ved afløb og kloak og passer til skørtstørrelser på 280 eller 315 mm. Fremstillet i gråjern, hvilket gør den velegnet til installationer, hvor holdbarhed er vigtig.

Jemi kuppelrist 280/315 mm skørt gråjern koster lige nu 709 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (30. maj 2026) og 739 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 709 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jemi kuppelrist til 315 mm skørt
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jemi kuppelrist til 280/315 mm til skørt
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jemi kuppelrist til Ø250/315mm skørt Gråjern
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Mardam kuppelrist til 280/315 mm til skørt, sejjern
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kuppelrist til montering p 280 eller 315 mm skrt
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Mardam