Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He

Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He er en feminin parfume, der vækker opmærksomhed med sin intense og sensuelle duft. Parfumen har en blomstrende eksplosion af jasmin og en forførende note af sort vanilje. Velegnet til dig, der ønsker en markant og opsigtsvækkende duftoplevelse.

Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He koster lige nu 391 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 370 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 370 kr (30. maj 2026) og 553 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 391 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
J.P. Gaultier Scandal Le Parfum Intense Edp Spray 30 ml
391 kr
Total: 391 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum
394 kr
+ 39 kr fragt
Total: 433 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Her EDP 30 ml
528 kr
+ fri fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau De Parfum Intense 30 ml
630 kr
+ fri fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He
638 kr
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: jean paul gaultier