Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum

Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum er en feminin og opsigtsvækkende duft med intense blomster- og søde noter. Perfekt til den selvsikre kvinde, der ønsker at tiltrække opmærksomhed ved enhver lejlighed. Denne Eau de Parfum Intense fremmer en dristig duftoplevelse, der aktiverer alle sanser.

Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum koster lige nu 575 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (15. juli 2026) og 647 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 575 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Her EDP 50 ml
603 kr
+ fri fragt
Total: 603 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
J.P. Gaultier Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Intense Edp Spray 50 ml
604 kr
Total: 604 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum 50 ml
775 kr
+ fri fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum For Her 50 ml
908 kr
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau De Parfum Intense 50 ml
945 kr
+ fri fragt
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum 50ml Spray
1.091 kr
+ fri fragt
Total: 1.091 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: jean paul gaultier
Kategori: Parfume og eau de cologne