Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her EDP 50 ml

Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her EDP er en forførende og intens duft skabt til den moderne kvinde. Den orientalsk-blomstrede duft afslører en sensuel og dyb aroma, der fanger opmærksomhed. Perfekt til aftenbrug, når du ønsker at stråle med selvsikker elegance.

Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her EDP 50 ml koster lige nu 545 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 510 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 510 kr (15. juli 2026) og 617 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 545 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Intense EDP 50 ml
545 kr
+ 39 kr fragt
Total: 584 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Edp Spay 50 ml
636 kr
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her EDP 50 ml
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 50 ml
945 kr
+ fri fragt
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her Eau De Parfum 50ml
976 kr
Total: 976 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: jean paul gaultier
Kategori: Parfume og eau de cologne