Jean Paul Gaultier Scandal Eau De Parfum

Jean Paul Gaultier Scandal Eau De Parfum er en forførende duft til kvinder, der fanger essensen af fransk elegance. Inspireret af Pigalle åndens livlige energi bringer denne parfume en balance mellem sofistikeret styrke og frihed. Med hver spray føles der som en elegant flugt til Paris, hvor drømme bliver til virkelighed.

Jean Paul Gaultier Scandal Eau De Parfum koster lige nu 539 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 508 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 508 kr (03. marts 2026) og 539 kr (19. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 539 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jean Paul Gaultier Scandal Edp Spray 50 ml
539 kr
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Women EDP 50 ml
589 kr
+ fri fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jean Paul Gaultier Scandal Eau De Parfum 50 ml
810 kr
+ fri fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: jean paul gaultier
Kategori: Parfume og eau de cologne