Jean Paul Gaultier La Belle EDP 50 ml

Jean Paul Gaultier La Belle Eau de Parfum er en elegant og fængslende duft til kvinder. Denne parfume åbner med en delikat note af sød pære og udfolder sig til en forførende og vanedannende aura. Perfekt til dem, der ønsker at udstråle skønhed og raffinement.

Jean Paul Gaultier La Belle EDP 50 ml koster lige nu 524 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 521 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 521 kr (11. juli 2026) og 551 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 524 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jean Paul Gaultier Gaultier La Belle EDP 50ml
524 kr
+ 39 kr fragt
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
J.P. Gaultier La Belle Edp Spray 50 ml
551 kr
Total: 551 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jean Paul Gaultier La Belle Women EDP 50 ml
590 kr
+ fri fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
La Belle Eau de Parfum til kvinder 50 ml Jean Paul Gaultier
639 kr
+ 79 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Jean Paul Gaultier Classique La Belle 50 ml
675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Jean Paul Gaultier Dameparfume La Belle Edp 50 Ml
740 kr
+ 40 kr fragt
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Jean Paul Gaultier La Belle Eau De Parfum 50ml
844 kr
Total: 844 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jean Paul Gaultier La Belle Eau De Parfum 50 ml
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Jean Paul Gaultier La Belle Eau de Parfum 50ml Spray
1.177 kr
+ fri fragt
Total: 1.177 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: jean paul gaultier
Kategori: Parfume og eau de cologne