Jean Paul Gaultier Divine Elixir Eau de parfum 100ml

Jean Paul Gaultier Divine Elixir Eau de parfum 100ml er en floral, maritim amberduft til kvinder. Duften kombinerer salte nuancer, cremet tuberose og magnetisk tonkabønne, hvilket giver en kraftfuld og sensuel signatur. Parfumen indkapsler en følelse af femininitet og selvstændighed.

Jean Paul Gaultier Divine Elixir Eau de parfum 100ml koster lige nu 1.031 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 970 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 970 kr (04. juli 2026) og 1.031 kr (27. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.031 kr hos NiceHair.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jean Paul Gaultier Divine Elixir EDP Refillable 100 ml
1.031 kr
+ fri fragt
Total: 1.031 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Jean Paul Gaultier Divine Elixir Eau de parfum 100ml
1.386 kr
Total: 1.386 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jean Paul Gaultier Divine Parfum Elixir 100 ml
1.495 kr
+ fri fragt
Total: 1.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: jean paul gaultier