Jean Paul Gaultier Classique EDT 50 ml

Jean Paul Gaultier Classique Eau de Toilette er en tidløs duft, der kombinerer delikate noter af rose, stjerneanis og vanilje. Denne parfume er designet til kvinder, der ønsker at udstråle elegance og sensualitet. Flakonen er formet som en ikonisk kvindelig buste, hvilket understreger dens sofistikerede appel.

Jean Paul Gaultier Classique EDT 50 ml koster lige nu 455 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 432 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 432 kr (27. maj 2026) og 455 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 455 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jean Paul Gaultier Classique Edt 50ml
455 kr
Total: 455 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jean Paul Gaultier Classique EDT- 50ml
465 kr
+ 39 kr fragt
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Jean Paul Gaultier Classique EDT 50 ml
539 kr
+ 69 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jean Paul Gaultier Classique EDT For Women 50 ml
628 kr
+ fri fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jean Paul Gaultier Classique Eau De Toilette 50 ml
740 kr
+ fri fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Jean Paul Gaultier Classique Eau De Toilette 50ml
763 kr
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Jean Paul Gaultier Classique Edt 50ml
854 kr
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.4%

Specifikationer

Mærke: jean paul gaultier
Kategori: Parfume og eau de cologne