Jean Paul Gaultier Classique EDT 30 ml

Jean Paul Gaultier Classique Eau de Toilette er en tidløs duft for kvinder, der ønsker at fremhæve deres femininitet. Med sensuelle noter af ingefær og appelsinblomst, samt en base af vanilje, skaber den en varm og udadvendt duftoplevelse. Perfekt til både hverdag og fest.

Jean Paul Gaultier Classique EDT 30 ml koster lige nu 359 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 335 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 335 kr (18. juni 2026) og 359 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 359 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
J.P. Gaultier Classique Edt Spray 30 ml
359 kr
Total: 359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jean Paul Gaultier Classique
365 kr
+ 39 kr fragt
Total: 404 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Jean Paul Gaultier Classique EDT 30 ml
429 kr
+ 79 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jean Paul Gaultier Classique EDT For Women 30 ml
456 kr
+ fri fragt
Total: 456 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Jean Paul Gaultier Classique Eau De Toilette 30 ml
545 kr
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jean Paul Gaultier Classique Eau De Toilette 30 ml
570 kr
+ fri fragt
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.2%

Specifikationer

Mærke: jean paul gaultier
Kategori: Parfume og eau de cologne