JCH Serie 14 Kuglehane 32 mm

Bedste pris
Stabil pris
1.191kr
1.585 krSPAR 25%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

JCH Serie 14 Kuglehane 32 mm er designet til forbindelse med PE-rør. Den er lavet af holdbart, afzinkningsbestandigt messing og har en kugle af rustfrit, syrefast stål. Teflon pakninger sikrer en tæt forsegling, mens den indbyggede stopfunktion gør den ideel til sikker styring af vandforsyningen.

JCH Serie 14 Kuglehane 32 mm koster lige nu 1.191 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.191 kr (08. april 2026) og 1.191 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.191 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Jch Kuglehane, 32 mm, til Pe
1.191 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
JCH Kuglestophane jch 32 mm til pe
1.397 kr
+ fri fragt
Total: 1.397 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
JCH Serie 14 Stikledninngventil 32mm med PRK for PE-Rør
1.585 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.664 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JCH
Kategori: Rørventiler