JBS of Denmark Women Bambusviskose Natkjole Sand

Denne skønne natkjole fra JBS of Denmark er fremstillet af blød bambusviskose, som sikrer en behagelig og åndbar nattesøvn. Det stribede design i sandfarver passer perfekt ind i ethvert nattetøjsskabe. Med fokus på både komfort og bæredygtighed er denne natkjole et oplagt valg for den kvalitetsbevidste forbruger.

JBS of Denmark Women Bambusviskose Natkjole Sand koster lige nu 563 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 525 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 525 kr (24. juni 2026) og 563 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 563 kr hos Sokkeposten DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS of Denmark stribet bambusnatkjole til kvinder XS 2XL
563 kr
+ fri fragt
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Timarco DK favicon
Timarco DK
JBS of Denmark Shirt Dress Lysbrun XX-Large Dame
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Natkjole | Bambusviskose | Sand
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS of Denmark Women
Kategori: Kjoler