JBS of Denmark Women bambus pyjamas kjole

JBS of Denmark Women bambus pyjamas kjole er en blød natskjorte med et smukt blå-hvidt stribet mønster. Kjolen er FSC-certificeret, hvilket sikrer, at materialerne stammer fra ansvarligt skovbrug og kontrollerede kilder. Den er lavet af bambusviskose, som føles behagelig mod huden og giver en afslappet, elegant stil til nattetimerne.

JBS of Denmark Women bambus pyjamas kjole koster lige nu 563 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 525 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 525 kr (24. juni 2026) og 563 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 563 kr hos Sokkeposten DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS of Denmark Women lyseblå stribet bambus-pyjamaskjole XS-XXL
563 kr
+ fri fragt
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Timarco DK favicon
Timarco DK
JBS of Denmark Shirt Dress Lyseblå X-Small Dame
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Natkjole | Bambusviskose | Blåstribet
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS of Denmark Women