JBS of Denmark Pige Undertrøje 2-pak

Bedste pris
Stabil pris
125kr
250 krSPAR 50%
hos Intimo.dk - Undertøj med stil
På lagerLaveste

Oplev den ultimative komfort med JBS of Denmark 2-pak pigeundertrøjer, fremstillet af bambusviskose og økologisk bomuld. Disse grå undertrøjer er både ekstra bløde og åndbare, hvilket gør dem perfekte til daglig brug og giver fri bevægelighed og en behagelig bæreoplevelse.

JBS of Denmark Pige Undertrøje 2-pak koster lige nu 125 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 125 kr (02. maj 2026) og 149 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 125 kr hos Intimo.dk - Undertøj med stil.

Sammenlign priser

Bedste pris
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Undertrøje kids | 2-pak | Bambusviskose | Grå
125 kr
+ 38 kr fragt
Total: 163 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bedste pris
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS of Denmark lysegrå bambus-undertrøjer 2-pak til piger
125 kr
+ 39 kr fragt
Total: 164 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Nyesokker.dk favicon
Nyesokker.dk
2-pak bambus undertrøjer til piger, JBS of Denmark, grå, str. 5/6 år
149 kr
+ 29 kr fragt
Total: 178 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage)
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
JBS Undertrøje 2-pak Bambus
250 kr
+ fri fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS OF DENMARK
Kategori: God Pris