JBS of Denmark Pige Trusser i Bambus Sort 3/4

Bedste pris
Stabil pris
125kr
250 krSPAR 50%
hos Intimo.dk - Undertøj med stil
På lagerLaveste

Oplev komforten med JBS of Denmark 3-pak hipster trusser til piger. Fremstillet af blød bambusviskose og økologisk bomuld, sikrer de en åndbar og behagelig pasform, der reducerer lugtgener. Ideelle til hverdagsbrug, hvor kvalitet og bæredygtighed er i fokus.

JBS of Denmark Pige Trusser i Bambus Sort 3/4 koster lige nu 125 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 125 kr (05. juni 2026) og 149 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 125 kr hos Intimo.dk - Undertøj med stil.

Sammenlign priser

Bedste pris
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Hipster trusser kids | 3-pak | Bambusviskose | Sort
125 kr
+ 38 kr fragt
Total: 163 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Nyesokker.dk favicon
Nyesokker.dk
3-pak bambus hipster trusser til piger, JBS of Denmark, sort str. 3/4 år
149 kr
+ 29 kr fragt
Total: 178 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage)
Køb nu
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS 3-pak sorte bambus hipstertrusser til piger 3/4 og 5/6 år
199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
JBS Hipsters 3-pak Bambus
250 kr
+ fri fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS OF DENMARK
Kategori: Tøj