JBS of Denmark Pige Trusser i bambus

Bedste pris
Stabil pris
149kr
250 krSPAR 40%
hos Nyesokker.dk
På lagerLaveste

Oplev komforten med JBS of Denmark 3-pak hipster trusser til piger. Fremstillet af bambusviskose og økologisk bomuld, er disse trusser både bløde og åndbare, perfekte til hverdagsbrug. Bambusmaterialet sikrer en god pasform og reducerer lugten af sved, hvilket gør dem ideelle til aktive dage.

JBS of Denmark Pige Trusser i bambus koster lige nu 149 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 149 kr (11. april 2026) og 149 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 149 kr hos Nyesokker.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Nyesokker.dk favicon
Nyesokker.dk
3-pak bambus hipster trusser til piger, JBS of Denmark, sort str. 5/6 år
149 kr
+ 29 kr fragt
Total: 178 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage)
Køb nu
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS 3-pak sorte bambus hipstertrusser til piger 3/4 og 5/6 år
199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
JBS Hipsters 3-pak Bambus
250 kr
+ fri fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Hipster trusser | 3-pak | Bambusviskose | Sort
250 kr
+ fri fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS OF DENMARK
Kategori: Tøj