JBS of Denmark Langærmet Natskjorte

Bedste pris
Stabil pris
399kr
600 krSPAR 34%
hos Sokkeposten DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev komforten med denne langærmede natskjorte fra JBS of Denmark, lavet i blød bambusviskose. Skjorten har et elegant stribet mønster og er FSC-certificeret, hvilket sikrer bæredygtige materialevalg. Perfekt til en god nats søvn.

JBS of Denmark Langærmet Natskjorte koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (11. april 2026) og 399 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Sokkeposten DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS of Denmark stribet langærmet bambusnatskjorte til kvinder S 2XL
399 kr
+ fri fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Nyesokker.dk favicon
Nyesokker.dk
JBS of Denmark bambus natskjorte til damer, sand, str. small
599 kr
+ 29 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage)
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Pyjamasskjorte | Bambusviskose | Sand
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Netlingeri.dk favicon
Netlingeri.dk
JBS of Denmark Bamboo Blend natskjorte, beige, Størrelse: S, Dame
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS of Denmark Women
Kategori: Tøj