JBS of Denmark Hoodie Dress

Bedste pris
Stabil pris
360kr
600 krSPAR 40%
hos Netlingeri.dk
På lagerLaveste

Oplev komfort og elegance med JBS of Denmarks hoodie dress i mørkegrå. Fremstillet af blød bambusviskose, bomuld og elastan, og certificeret FSC-materiale, giver kjolen et bæredygtigt valg til din garderobe. Perfekt til afslappede dage eller som en stilfuld del af din hverdagsstil.

JBS of Denmark Hoodie Dress koster lige nu 360 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 360 kr (11. april 2026) og 360 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 360 kr hos Netlingeri.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Netlingeri.dk favicon
Netlingeri.dk
JBS of Denmark Sweat Hoodie kjole, grå, Størrelse: S, Dame
360 kr
+ 29 kr fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS of Denmark bambus hoodie dress mørkegrå kvinder
495 kr
+ fri fragt
Total: 495 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Nyesokker.dk favicon
Nyesokker.dk
JBS of Denmark Bambus Hoodie Dress Mørkegrå, Str. Small
499 kr
+ 29 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage)
Køb nu
Timarco DK favicon
Timarco DK
JBS of Denmark Bamboo Hoodie Dress Mørkgrå Small Dame
539 kr
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Kjole med hætte | Bambusviskose | Grå
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS of Denmark Women
Kategori: Tøj