JBS of Denmark Drenge Undertrøje 2-pak

Bedste pris
Stabil pris
38kr
250 krSPAR 85%
hos Dansk - vi klæ´r familien på
På lagerLaveste

Oplev komforten med JBS of Denmarks drenge undertrøjer, fremstillet af bambusviskose og økologisk bomuld. Designet til at være ekstra bløde og åndbare, sikrer de optimal komfort og reducerer svedlugt. Perfekte til aktive drenge i størrelse 13-14 år.

JBS of Denmark Drenge Undertrøje 2-pak koster lige nu 38 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 38 kr (12. april 2026) og 38 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 38 kr hos Dansk - vi klæ´r familien på.

Sammenlign priser

Bedste pris
Dansk - vi klæ´r familien på favicon
Dansk - vi klæ´r familien på
JBS of Denmark Drenge Undertrøje i bambus Navy 13/14
38 kr
+ 39 kr fragt
Total: 77 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 hverdage
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Singlet kids | 2-pak | Bambusviskose | Navy
125 kr
+ 38 kr fragt
Total: 163 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS of Denmark navy bambus-undertrøjer 2-pak til drenge
225 kr
+ 39 kr fragt
Total: 264 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
JBS Undertrøje 2-pak Bambus
250 kr
+ fri fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS OF DENMARK
Kategori: God Pris