JBS of Denmark Drenge Undertrøje 2-pak

Bedste pris
Stabil pris
38kr
250 krSPAR 85%
hos Dansk - vi klæ´r familien på
På lagerLaveste

Oplev komforten med JBS of Denmark drenge undertrøjer i en praktisk 2-pak. Fremstillet af blød bambusviskose og økologisk bomuld, som giver en let åndbarhed og reducerer lugtgener. Ideel til aktive drenge i alderen 11-12 år, der ønsker både komfort og stil.

JBS of Denmark Drenge Undertrøje 2-pak koster lige nu 38 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 38 kr (17. marts 2026) og 38 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 38 kr hos Dansk - vi klæ´r familien på.

Sammenlign priser

Bedste pris
Dansk - vi klæ´r familien på favicon
Dansk - vi klæ´r familien på
JBS of Denmark Drenge Undertrøje i bambus Lys grå melange 11/12
38 kr
+ 39 kr fragt
Total: 77 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 hverdage
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Singlet kids | 2-pak | Bambusviskose | Grå
125 kr
+ 38 kr fragt
Total: 163 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Nyesokker.dk favicon
Nyesokker.dk
2-pak bambus undertrøjer til drenge, JBS of Denmark, grå, str. 11-12 år
149 kr
+ 29 kr fragt
Total: 178 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage)
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
JBS Undertrøje 2-pak Bambus
250 kr
+ fri fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS OF DENMARK
Kategori: God Pris