JBS of Denmark Bamboo natskjorte

Oplev komforten med JBS of Denmark bambus natkjole, der kombinerer blødhed og åndbarhed. Fremstillet i bæredygtigt FSC-certificeret materiale, tilbyder denne stribede natskjorte en stilfuld og behagelig løsning til afslapning og søvn.

JBS of Denmark Bamboo natskjorte koster lige nu 563 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 525 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 525 kr (24. juni 2026) og 563 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 563 kr hos Sokkeposten DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS of Denmark stribet bambusnatkjole til kvinder XS 2XL
563 kr
+ fri fragt
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Timarco DK favicon
Timarco DK
JBS of Denmark Shirt Dress Lysbrun Medium Dame
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nyesokker.dk favicon
Nyesokker.dk
JBS of Denmark bambus natkjole-skjorte, sand, str. medium
699 kr
+ 29 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage)
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Natkjole | Bambusviskose | Sand
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS of Denmark Women
Kategori: Kjoler