JBS of Denmark Bamboo Blend Natskjorte

Bedste pris
Stabil pris
499kr
700 krSPAR 29%
hos Nyesokker.dk
På lagerLaveste

Oplev komfort hele natten med JBS of Denmark Bamboo Blend natskjorte. Fremstillet af blød bambusviskose med et elegant blåt stribet mønster, der sikrer åndbarhed og en let følelse mod huden. FSC-certificeret for bæredygtighed, ideel til kvinder, der værdsætter både stil og ansvarligt valg.

JBS of Denmark Bamboo Blend Natskjorte koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (11. april 2026) og 499 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Nyesokker.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Nyesokker.dk favicon
Nyesokker.dk
JBS of Denmark bambus natkjole-skjorte, lyseblå, str. medium
499 kr
+ 29 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage)
Køb nu
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS of Denmark Women lyseblå stribet bambus-pyjamaskjole XS-XXL
563 kr
+ fri fragt
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Timarco DK favicon
Timarco DK
JBS of Denmark Shirt Dress Lyseblå Medium Dame
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Natkjole | Bambusviskose | Blåstribet
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Netlingeri.dk favicon
Netlingeri.dk
JBS of Denmark Bamboo Blend natskjorte, blå, Størrelse: M, Dame
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS of Denmark Women
Kategori: God Pris