JBS 5-pak bambusviskose tights

Bedste pris
Stabil pris
439kr
700 krSPAR 37%
hos Sokkeposten DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev komfort og stil med JBS 5-pak bambusviskose tights til herrer. Fremstillet af 65% bambusviskose, 30% økologisk bomuld og 5% elastan, sikrer disse tights blødhed og holdbarhed. Perfekte til hverdagsbrug og leveres i en elegant gaveæske.

JBS 5-pak bambusviskose tights koster lige nu 439 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 439 kr (12. april 2026) og 439 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 439 kr hos Sokkeposten DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS 5-pak bambusunderbukser i gaveæske multifarvet
439 kr
+ fri fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Tights i gaveæske 5-pak | Bambusviskose | Multifarvet
490 kr
+ fri fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Timarco DK favicon
Timarco DK
JBS 5P Tights Bamboo Boxers Flerfarvet-2 Large Herre
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dintojmand.dk favicon
Dintojmand.dk
JBS 5-pack FSC tights bamboo
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Mr.dk favicon
Mr.dk
JBS 5-pack FSC tights bamboo
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS
Kategori: God Pris