JBS 5-pak bambus underbukser

Bedste pris
Stabil pris
399kr
700 krSPAR 43%
hos Nyesokker.dk
På lagerLaveste

Oplev den ultimative komfort med JBS 5-pak bambus boxershorts til mænd. Fremstillet af blød bambusviskose, der er åndbar og ekstra blød. Boxershortsene har ekstra benlængde, hvilket sikrer, at de bliver siddende hvor de skal, uanset dine aktiviteter. Perfekt til hverdagsbrug eller som gave.

JBS 5-pak bambus underbukser koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (11. april 2026) og 399 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Nyesokker.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Nyesokker.dk favicon
Nyesokker.dk
5-pak JBS bambus boxershorts i gaveæske, sort med farvet elastik str. S
399 kr
+ 29 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage)
Køb nu
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS 5-pak multifarvede bambusunderbukser i gaveæske S, M, 2XL
479 kr
+ fri fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Tights i gaveæske 5-pak | Bambusviskose | Multifarvet
490 kr
+ fri fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Mr.dk favicon
Mr.dk
JBS 5-pack FSC tights bamboo
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS
Kategori: Tøj