JBS 5-pak bambus underbukser

Bedste pris
Stabil pris
399kr
700 krSPAR 43%
hos Nyesokker.dk
På lagerLaveste

Oplev komfort i særklasse med JBS 5-pak bambus underbukser til mænd. Fremstillet af 65% bambusviskose, 30% økologisk bomuld, og 5% elastan, tilbyder disse underbukser en fantastisk blødhed og åndbarhed. Perfekt til mænd, der værdsætter både stil og kvalitetsmaterialer.

JBS 5-pak bambus underbukser koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (12. april 2026) og 399 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Nyesokker.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Nyesokker.dk favicon
Nyesokker.dk
5-pak JBS bambus boxershorts i gaveæske, multi, str. small
399 kr
+ 29 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage)
Køb nu
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS 5-pak bambusunderbukser i gaveæske multifarvet
439 kr
+ fri fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Tights i gaveæske 5-pak | Bambusviskose | Multifarvet
490 kr
+ fri fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Timarco DK favicon
Timarco DK
JBS 5P Tights Bamboo Boxers Flerfarvet-2 Small Herre
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dintojmand.dk favicon
Dintojmand.dk
JBS 5-pack FSC tights bamboo
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Mr.dk favicon
Mr.dk
JBS 5-pack FSC tights bamboo
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS
Kategori: God Pris