JBS 5-pak bambus tights

Bedste pris
Stabil pris
449kr
700 krSPAR 36%
hos Sokkeposten DK
På lagerFri fragtLaveste

JBS 5-pak bambus tights er designet til mænd, der ønsker ultimativ komfort. Fremstillet af blød bambusviskose kombineret med økologisk bomuld, tilbyder de en behagelig pasform med ekstra benlængde for at undgå, at de glider ned. Ideel til hverdagsbrug med en åndbar og blød fornemmelse.

JBS 5-pak bambus tights koster lige nu 449 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (11. april 2026) og 449 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 449 kr hos Sokkeposten DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS 5-pak sorte bambusunderbukser i Luxury gaveæske S 3XL
449 kr
+ fri fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Hr. Ravn favicon
Hr. Ravn
JBS 5-pack Tights Bamboo
500 kr
+ 49 kr fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Tights i gaveæske 5-pak | Bambusviskose | Sort
595 kr
+ fri fragt
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Timarco DK favicon
Timarco DK
JBS 5P Tights Bamboo Boxers Sort Large Herre
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dintojmand.dk favicon
Dintojmand.dk
JBS 5-pack FSC tights bamboo
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Mr.dk favicon
Mr.dk
JBS 5-pack FSC tights bamboo
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS
Kategori: Tøj