JBS 5-pak bambus tights

Bedste pris
Stabil pris
399kr
700 krSPAR 43%
hos Nyesokker.dk
På lagerLaveste

Oplev uovertruffen komfort med JBS bambus tights i en praktisk 5-pak. Fremstillet af blød bambusviskose, økologisk bomuld og elastan, tilbyder de optimal pasform og åndbarhed. Perfekte til daglig brug, sikrer de, at du føler dig godt tilpas hele dagen.

JBS 5-pak bambus tights koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (11. april 2026) og 399 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Nyesokker.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Nyesokker.dk favicon
Nyesokker.dk
5-pak JBS bambus boxershorts i gaveæske, sort, str. small
399 kr
+ 29 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage)
Køb nu
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS 5-pak sorte bambusunderbukser i Luxury gaveæske S 3XL
449 kr
+ fri fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Tights i gaveæske 5-pak | Bambusviskose | Sort
595 kr
+ fri fragt
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Timarco DK favicon
Timarco DK
JBS 5P Tights Bamboo Boxers Sort Small Herre
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dintojmand.dk favicon
Dintojmand.dk
JBS 5-pack FSC tights bamboo
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Mr.dk favicon
Mr.dk
JBS 5-pack FSC tights bamboo
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS
Kategori: Tøj