JBS 5-pack Bambus Tights

Bedste pris
Stabil pris
399kr
700 krSPAR 43%
hos Nyesokker.dk
På lagerLaveste

Oplev ultimativ komfort med JBS bambus tights, designet til mænd, der værdsætter kvalitet. Denne 5-pakning i klassisk sort er lavet af blød bambusviskose, økologisk bomuld og elastan, hvilket giver en behagelig pasform til daglig brug.

JBS 5-pack Bambus Tights koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (11. april 2026) og 399 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Nyesokker.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Nyesokker.dk favicon
Nyesokker.dk
5-pak JBS bambus boxershorts i gaveæske, sort, str. 3XL
399 kr
+ 29 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage)
Køb nu
Sokkeposten DK favicon
Sokkeposten DK
JBS 5-pak sorte bambusunderbukser i Luxury gaveæske S 3XL
449 kr
+ fri fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Hr. Ravn favicon
Hr. Ravn
JBS 5-pack Tights Bamboo
500 kr
+ 49 kr fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Intimo.dk - Undertøj med stil favicon
Intimo.dk - Undertøj med stil
Tights i gaveæske 5-pak | Bambusviskose | Sort
595 kr
+ fri fragt
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Timarco DK favicon
Timarco DK
JBS 5P Tights Bamboo Boxers Sort 3XL Herre
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dintojmand.dk favicon
Dintojmand.dk
JBS 5-pack FSC tights bamboo
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Mr.dk favicon
Mr.dk
JBS 5-pack FSC tights bamboo
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBS
Kategori: Tøj