JBL Tour Pro 3

Bedste pris
Stabil pris
1.490kr
2.699 krSPAR 45%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

JBL Tour Pro 3 er ægte trådløse in-ear høretelefoner med Bluetooth 5.3 og True Adaptive Noise Canceling. De leverer stereolyd med JBL Spatial Sound og har indbygget mikrofon. Høretelefonerne er designet i sort og har IP55 vandtæthed. Med seks mikrofoner og 10,2 mm dynamiske højttalerelementer får du klar lyd til både opkald og musik. Et smart etui og understøttelse af JBL-app er inkluderet.

JBL Tour Pro 3 koster lige nu 1.490 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 31,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.162 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.490 kr (16. juli 2026) og 2.162 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.490 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
JBL Tour Pro 3 True ANC Trådløse Høretelefoner, Earbuds
1.490 kr
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
JBL Tour Pro 3 Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.657 kr
Total: 1.657 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
JBL Tour Pro 3 Ægte trådløse øretelefoner Sort
2.039 kr
+ fri fragt
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
JBL Tour Pro 3 Black
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jbl Tour Pro 3 Stereo Sort
2.699 kr
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Hovedtelefoner og headset