JBL Tour One M3

Bedste pris
Stabil pris
2.699kr
3.069 krSPAR 12%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

JBL Tour One M3 er over-ear hovedtelefoner med adaptiv støjreduktion, der tilpasser sig dine omgivelser og hjælper dig med at fokusere på opkald. De understøtter både kablede og trådløse forbindelser via Bluetooth 5.3 og USB-C digital lyd. Hovedtelefonerne har indbygget mikrofon med beamforming og AI for klarere opkald samt en behagelig pasform med bløde puder.

JBL Tour One M3 koster lige nu 2.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.699 kr (09. maj 2026) og 2.699 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.699 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jbl Tour One M3 Usb-c Sort
2.699 kr
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
JBL Tour One M3 ANC Trådløse høretelefoner, Over-Ear
2.699 kr
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
JBL Tour ONE M3 Black
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
JBL Tour One M3 Kabel & trådløs Hovedtelefoner Sort
3.069 kr
+ fri fragt
Total: 3.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Hovedtelefoner og headset