Jane Iredale PurePressed Triple Eye Shadow Sundown

4.5 (1 anmeldelse)
Jane Iredale PurePressed Triple Eye Shadow Sundown
Bedste pris
Stabil pris
235kr
330 krSPAR 29%
hos Duft og Natur
På lagerLaveste

Jane Iredale PurePressed Triple Eye Shadow i farven Sundown byder på tre smukt sammensatte nuancer i nude, lilla og grå. Med en rigt pigmenteret, mineralsk formel opnår du en jævn og holdbar finish, der er mild mod sarte øjne. Perfekt til at skabe en elegant øjenmakeup hver dag.

Jane Iredale PurePressed Triple Eye Shadow Sundown koster lige nu 235 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 235 kr (13. april 2026) og 235 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 235 kr hos Duft og Natur.

Sammenlign priser

Bedste pris
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Jane Iredale PurePressed® Triple Eye Shadow Sundown 1 stk
235 kr
+ 39 kr fragt
Total: 274 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Jane Iredale PurePressed® Eye Shadow Triple Sundown
248 kr
+ 35 kr fragt
Total: 282 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jane Iredale PurePressed Triple Eye Shadow 2.1 g Sundown
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
jane iredale PurePressed® Triple Eyeshadow Sundown 3,5g
325 kr
Total: 325 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Jane Iredale PurePressed Triple Eye Shadow Sundown
330 kr
+ fri fragt
Total: 330 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jane Iredale PurePressed Eyeshadow Trible
330 kr
+ 39 kr fragt
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jane Iredale
Kategori: Øjenmakeup
finish: Mat, Metallisk
form: Creme
funktioner: Mineralbaseret, Palet