Jane Iredale PurePressed Triple Eye Shadow Brown Sugar

4.5 (1 anmeldelse)
Jane Iredale PurePressed Triple Eye Shadow Brown Sugar
Bedste pris
Stabil pris
230kr
330 krSPAR 30%
hos Duft og Natur
På lagerLaveste

Jane Iredale PurePressed Triple Eye Shadow i farven Brown Sugar tilbyder tre smukke nuancer i nude, lys brun og mørk brun/grå. Den rigt pigmenterede formel sikrer en jævn og holdbar farve, der er mild mod sarte øjne. Denne kompakte palette er perfekt til både daglige looks og aftenmakeup.

Jane Iredale PurePressed Triple Eye Shadow Brown Sugar koster lige nu 230 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 230 kr (13. april 2026) og 230 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 230 kr hos Duft og Natur.

Sammenlign priser

Bedste pris
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Jane Iredale PurePressed Eye Shadow Triple Brown Sugar 1 stk
230 kr
+ 39 kr fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Jane Iredale PurePressed® Eye Shadow Triple Brown Sugar
248 kr
+ 35 kr fragt
Total: 282 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jane Iredale PurePressed Triple Eye Shadow 2.1 g Brown Sugar
310 kr
+ 39 kr fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
jane iredale PurePressed® Triple Eyeshadow Brown Sugar 3,5g
325 kr
Total: 325 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Jane Iredale PurePressed Triple Eye Shadow Brown Sugar
330 kr
+ fri fragt
Total: 330 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jane Iredale PurePressed Eyeshadow Trible
330 kr
+ 39 kr fragt
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jane Iredale
Kategori: Øjenskygge
finish: Mat, Metallisk
form: Creme
funktioner: Mineralbaseret, Palet