Jabra Speak 510 MS

4.7 (1 anmeldelse)

Jabra Speak 510 MS er en trådløs konferencetelefon designet til at forvandle ethvert rum til et professionelt mødelokale. Med Bluetooth og USB-tilslutning kan du nemt forbinde til forskellige enheder, hvilket gør den ideel til både kontor og hjembrug. Certified for Skype for Business, den sikrer klar kommunikation i hver samtale.

Jabra Speak 510 MS koster lige nu 630 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 622 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 622 kr (11. maj 2026) og 713 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 630 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra SPEAK 510 MS
630 kr
+ 39 kr fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra SPEAK 510 MS VoIP desktop konferencetelefon Trådløs
663 kr
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Speak 510 MS högtalartelefoner Universal USB/Bluetooth Svart
766 kr
Total: 766 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra SPEAK 510 MS VoIP desktop konferencetelefon Trådløs
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Speak 510 for Microsoft Lync
895 kr
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Speak 510 Ms Lync
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Speak 510 Ms Lync
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Telefoni