Jabra Perform 45

3.2 (34 anmeldelser)
Jabra Perform 45
Bedste pris
Stabil pris
714kr
1.469 krSPAR 51%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Jabra Perform 45 er det ideelle trådløse headset til professionelle miljøer. Med dual MEMS mikrofoner og støjreduktionsteknologi garanterer det krystalklar kommunikation, selv i travle omgivelser. Oplev op til 8 timers taletid og nem USB-C opladning, hvilket sikrer, at du altid er klar til vigtige opkald. Certificeringen til Microsoft Teams gør det perfekt til moderne arbejdspladser.

Jabra Perform 45 koster lige nu 714 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 714 kr (16. april 2026) og 714 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 714 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Perform 45 Trådløs Høretelefoner Sort
714 kr
Total: 714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Perform 45
731 kr
+ 39 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Perform 45 Mono Usb-c Fcc, Ised, Ce, Rohs, Reach, Proposition 65 Sort
786 kr
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Perform 45 Mono Usb-c Fcc, Ised, Ce, Rohs, Reach, Proposition 65 Sort
786 kr
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Perform 45 – Bluetooth-øretelefon
1.045 kr
Total: 1.045 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Perform 45 Headset Wireless
1.469 kr
+ fri fragt
Total: 1.469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset