Jabra Evolve3 85 UC

Jabra Evolve3 85 UC er et fuld størrelse headset med både trådløs og kablet tilslutning via Bluetooth, 3,5 mm jackstik og USB-A med Bluetooth-adapter. Det har aktiv støjfjerning og støjisolerende design, hvilket gør det velegnet til koncentreret arbejde i støjende omgivelser. Headsettet er UC-certificeret og leveres i sort.

Jabra Evolve3 85 UC koster lige nu 2.932 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.910 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.910 kr (24. juni 2026) og 2.932 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.932 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve3 85 UC Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
2.932 kr
Total: 2.932 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve3 85 UC Link390a Black
2.943 kr
+ fri fragt
Total: 2.943 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve3 85 Stereo Usb-a Uc Sort
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve3 85 Headset Wired &
4.439 kr
+ fri fragt
Total: 4.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra