Jabra Evolve3 85 MS

Jabra Evolve3 85 MS er et fuld størrelse headset med både trådløs og kablet tilslutning via Bluetooth, 3,5 mm jackstik og USB-A adapter. Headsettet har aktiv støjfjerning og støjisolerende egenskaber, hvilket gør det velegnet til kontorbrug og opkald i støjende omgivelser. Det er certificeret til Microsoft Teams og leveres i sort med trådløs opladningsblok.

Jabra Evolve3 85 MS koster lige nu 3.207 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.155 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.155 kr (20. maj 2026) og 3.225 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.207 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve3 85 MS Link390a Black
3.207 kr
+ fri fragt
Total: 3.207 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve3 85 MS Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
3.225 kr
Total: 3.225 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve3 85 Link390a MS stereo
4.199 kr
Total: 4.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve3 85 Incl Charging Pad Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
4.738 kr
Total: 4.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra