Jabra Evolve3 85

Bedste pris
Stabil pris
2.896kr
4.589 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Jabra Evolve3 85 er et fuld størrelse headset med aktiv støjreduktion og HearThrough, så du kan fokusere eller være opmærksom på omgivelserne. Seks MEMS-mikrofoner og DSP sikrer klare opkald, selv i travle kontormiljøer. Multipoint Bluetooth 5.3 og USB-C gør det nemt at skifte mellem to enheder. Headsettet er certificeret til Microsoft Teams, Zoom og andre UC-platforme.

Jabra Evolve3 85 koster lige nu 2.896 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.986 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.896 kr (30. juni 2026) og 2.986 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.896 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve3 85 MS Link390c Black
2.896 kr
+ fri fragt
Total: 2.896 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve3 85 Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
3.374 kr
Total: 3.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve3 85 Link390c MS stereo
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve3 85 Headset Wired &
4.589 kr
+ fri fragt
Total: 4.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra