Jabra Evolve3 85

Bedste pris
Stabil pris
3.067kr
4.738 krSPAR 35%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Jabra Evolve3 85 er et fuldstørrelse headset med både trådløs og kablet tilslutning. Det er certificeret til Microsoft Teams og leverer klar opkaldslyd via seks MEMS-mikrofoner og Clear Voice-teknologi. Aktiv støjreduktion med HearThrough og høreværn hjælper dig med at holde fokus. Headsettet understøtter hurtigopladning, trådløs opladning og multipoint Bluetooth med Link 390-adapter, hvilket gør det velegnet til hybridarbejde.

Jabra Evolve3 85 koster lige nu 3.067 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.316 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.067 kr (16. juli 2026) og 3.316 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.067 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve3 85 MS Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
3.067 kr
Total: 3.067 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve3 85 MS Link390c Black
3.174 kr
+ fri fragt
Total: 3.174 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve3 85 Link390c MS Stereo
4.199 kr
Total: 4.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve3 85 Incl Charging Pad Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
4.738 kr
Total: 4.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra