Jabra Evolve3 75

Bedste pris
Stabil pris
2.119kr
3.099 krSPAR 32%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Jabra Evolve3 75 er et trådløst headset med aktiv støjreduktion, der reducerer baggrundsstøj og sikrer klar stemmekvalitet via AI-drevet teknologi. Headsettet kan tilsluttes to enheder samtidigt via Bluetooth og USB-A-modtager. Det er optimeret til Microsoft Teams og fungerer med stemmeassistenter som Siri, Alexa og Google Assistant. Ideelt til kontorbrug og professionelle opkald.

Jabra Evolve3 75 koster lige nu 2.119 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.368 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.119 kr (16. juli 2026) og 2.368 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.119 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve3 75 MS Trådløs Høretelefoner Sort
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve3 75 MS Link390a Black
2.130 kr
+ fri fragt
Total: 2.130 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve3 75 Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
2.374 kr
Total: 2.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve3 75 Link390a MS stereo
2.799 kr
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve3 75 Ms Link390A -
3.099 kr
+ fri fragt
Total: 3.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra