Jabra Evolve3 75

Jabra Evolve3 75 er et trådløst headset med aktiv støjfjerning, designet til professionelle miljøer. Headsettet forbindes via Bluetooth og leveres med en USB-C Bluetooth-adapter. Det er optimeret og certificeret til Microsoft Teams og Open Office, hvilket sikrer pålidelig lydkvalitet til møder og opkald. Seks MEMS-mikrofoner og høreværn bidrager til klare samtaler i kontormiljøer.

Jabra Evolve3 75 koster lige nu 2.070 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.048 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.048 kr (02. juni 2026) og 2.084 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.070 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve3 75 MS Link390c Black
2.070 kr
+ fri fragt
Total: 2.070 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve3 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.084 kr
Total: 2.084 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve3 75 Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
2.374 kr
Total: 2.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Jabra Evolve3 75 MS Trådløst Headset med Advanced ANC
2.725 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.774 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve3 75 Link390c MS stereo
2.799 kr
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve3 75 Ms Link390C -
2.979 kr
+ fri fragt
Total: 2.979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra