Jabra Evolve2 Buds

3.9 (165 anmeldelser)

Jabra Evolve2 Buds er designet til professionelle, der kræver krystalklar lyd. Med aktiv støjfjerning og HearThrough kan du nemt skifte mellem fokus og miljøbevidsthed. Oplev op til 33 timers afspilning, og nyd høj kvalitet i alle opkald.

Jabra Evolve2 Buds koster lige nu 1.578 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.552 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.552 kr (04. juli 2026) og 1.669 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.578 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS
1.578 kr
+ fri fragt
Total: 1.578 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 Buds MS Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.669 kr
Total: 1.669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 Buds Usb-c Microsoft Teams Sort
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 Buds Cisco, Mfi, Qi, Zoom, Amazon Chime, Amazon Alexa Sort
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 Buds trådløse øretelefoner
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløse høretelefoner Jabra Bluetooth inear med mikrofon
2.299 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.368 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 Buds Usb-C Ms
2.719 kr
+ fri fragt
Total: 2.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset