Jabra Evolve2 Buds

3.9 (165 anmeldelser)

Jabra Evolve2 Buds er ægte trådløse øretelefoner med aktiv støjreduktion, der hjælper dig med at holde fokus eller være opmærksom på omgivelserne via HearThrough-funktionen. Seks MEMS-mikrofoner med Clear Voice og PeakStop sikrer klare og naturlige opkald. Øretelefonerne har Bluetooth 5.2, automatisk tilslutning til to enheder og leveres med USB-A-adapter. Optimeret til Microsoft Teams og med personlig Spatial Audio samt tilpasselig equalizer via app.

Jabra Evolve2 Buds koster lige nu 1.649 kr. En stigning på 14,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.444 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.444 kr (27. maj 2026) og 1.649 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.649 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 Buds USB-A MS
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 Buds Binaural, Stereo Usb-a Microsoft Teams Noir, Sort
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 Buds trådløse øretelefoner
2.299 kr
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 Buds MS true
2.589 kr
+ fri fragt
Total: 2.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra