Jabra Evolve2 85

4.3 (389 anmeldelser)
Jabra Evolve2 85
Bedste pris
Stabil pris
2.740kr
4.359 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Jabra Evolve2 85 er skabt til professionelle, der kræver høj lydkvalitet og effektiv støjdæmpning. Med både trådløs Bluetooth og kablet tilslutning sikrer headsettet fleksibel brug. Komfortabel pasform og lang batteritid gør det ideelt til både kontorarbejde og virtuelle møder.

Jabra Evolve2 85 koster lige nu 2.740 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.740 kr (17. april 2026) og 2.740 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.740 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 85 MS Stereo Trådløs Kabling Headset Sort
2.740 kr
Total: 2.740 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 85 Link380a MS Stereo Stand Black
2.843 kr
+ fri fragt
Total: 2.843 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 85, Link380a MS Stereo Stand Black
3.289 kr
Total: 3.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Office Trådlösa Hörlurar med Laddställ, Jabra Evolve2 85 Link380a Ms Stereo Black
3.775 kr
Total: 3.775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 85 Incl Charging Stand Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
3.811 kr
Total: 3.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 85 Med Ladestander Usb-a Microsoft Teams Sort
3.811 kr
Total: 3.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 85, Link380a MS
4.359 kr
+ fri fragt
Total: 4.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset