Jabra Evolve2 85

4.3 (389 anmeldelser)

Jabra Evolve2 85 er designet til dem, der arbejder moderne og ønsker komfort og lydkvalitet. Med aktiv støjdæmpning og trådløs funktionalitet kan du fokusere og samarbejde effektivt, uanset hvor du befinder dig.

Jabra Evolve2 85 koster lige nu 2.829 kr. En stigning på 11,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.539 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.539 kr (28. maj 2026) og 2.959 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.829 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 85 Link380a UC Stereo Black
2.829 kr
+ fri fragt
Total: 2.829 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 85 UC Stereo Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
2.959 kr
+ fri fragt
Total: 2.959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 85 Usb-a Uc Sort
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 85 Usb-a Uc Sort
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Office Trådlösa Hörlurar, Jabra Evolve2 85 Link380a Uc Stereo Black
3.456 kr
Total: 3.456 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Høretelefoner med mikrofon Jabra sort
3.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 3.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset