Jabra Evolve2 85

4.3 (386 anmeldelser)

Jabra Evolve2 85 tilbyder en uovertruffen lydoplevelse med trådløs frihed og aktiv støjreduktion. Designet til professionelle, sikrer det klar kommunikation og fokus, uanset hvor du arbejder.

Jabra Evolve2 85 koster lige nu 2.740 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.649 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.649 kr (23. april 2026) og 2.839 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.740 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 85 UC Stereo Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
2.740 kr
Total: 2.740 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 85 Link380a UC Stereo Stand Black
2.749 kr
+ fri fragt
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 85 UC Stereo Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
3.229 kr
+ fri fragt
Total: 3.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 85 Incl Charging Stand Binaural, Stereo Usb Type-a, Usb-a Uc Sort
3.374 kr
Total: 3.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 85 Med Ladestander Usb-a Uc Sort
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 85, Link380a UC Stereo Stand Black
3.699 kr
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Office Trådlösa Hörlurar med Laddställ, Jabra Evolve2 85 Link380a Uc Stereo Black
3.775 kr
Total: 3.775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.4%

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset