Jabra Evolve2 75

4.2 (502 anmeldelser)
Jabra Evolve2 75
Bedste pris
Stabil pris
2.063kr
2.999 krSPAR 31%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Jabra Evolve2 75 er det ideelle headset til professionelle, der kræver krystalklar lyd i et stilfuldt design. Med Bluetooth-forbindelse og aktiv støjreduktion, kan du fokusere på samtaler eller musik uden afbrydelser. Optimeret til UC og med USB-C tilslutning, sikrer det fleksibilitet og stærk ydeevne til både kontor og hjemmearbejde.

Jabra Evolve2 75 koster lige nu 2.063 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.063 kr (17. april 2026) og 2.063 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.063 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.063 kr
Total: 2.063 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 75 Link380c UC Stereo Stand Black
2.169 kr
+ fri fragt
Total: 2.169 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 75 Incl Charging Stand Stereo Usb-c Uc Sort
2.561 kr
Total: 2.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.599 kr
+ fri fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Office Trådlösa Hörlurar med Laddställ, Jabra Evolve2 75 Link380c Uc Stereo Black
2.852 kr
Total: 2.852 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 75 Med Ladestander Usb-c Uc Sort
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset