Jabra Evolve2 75

4.2 (502 anmeldelser)

Jabra Evolve2 75 er trådløse høretelefoner designet til optimal lydoplevelse på kontoret eller derhjemme. Med aktiv støjreduktion og en komfortabel pasform leverer de krystalklar lyd, mens den indbyggede mikrofon sikrer tydelig kommunikation under opkald. Perfekte til både arbejde og fritid.

Jabra Evolve2 75 koster lige nu 1.963 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.932 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.932 kr (30. maj 2026) og 1.991 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.963 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
1.963 kr
Total: 1.963 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 75 Link380a UC Stereo Stand Black
2.020 kr
+ fri fragt
Total: 2.020 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.319 kr
+ fri fragt
Total: 2.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Office Trådlösa Hörlurar med Laddställ, Jabra Evolve2 75 Link380a Uc Stereo Black
2.341 kr
Total: 2.341 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 75 Incl Charging Stand Stereo Usb-a Uc Sort
2.561 kr
Total: 2.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Høretelefoner med mikrofon Jabra Evolve2 75 Link380a sort
2.899 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.978 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 75 Med Ladestander Usb-a Uc Sort
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.4%

Specifikationer

Mærke: GNS
Kategori: Hovedtelefoner og headset