Jabra Evolve2 75

4.2 (502 anmeldelser)
Jabra Evolve2 75
Bedste pris
Faldet 4.4%
1.633kr
2.798 krSPAR 42%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Jabra Evolve2 75 er et avanceret trådløst headset designet til optimal lydoplevelse og komfort. Med aktiv støjreduktion og ergonomiske ørepuder er det ideelt til både arbejde og fritid. Nyd krystalklar lyd og fleksibilitet med Bluetooth-forbindelse og USB-A mulighed, perfekt til det moderne kontor eller hjemmearbejdsplads.

Jabra Evolve2 75 koster lige nu 1.633 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.732 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.633 kr (16. juli 2026) og 1.732 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.633 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
1.633 kr
Total: 1.633 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 75 Link380a UC Stereo Black
1.690 kr
+ fri fragt
Total: 1.690 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.019 kr
+ fri fragt
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 75 Stereo Usb-a Uc Sort
2.274 kr
Total: 2.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Office Trådlösa Hörlurar, Jabra Evolve2 75 Link380a Uc Stereo Black
2.531 kr
Total: 2.531 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløse høretelefoner med mikrofon Jabra Evolve2 75 sort
2.599 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.678 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 75 Usb-a Uc Sort
2.699 kr
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Jabra Evolve2 75 Trådløs Headset. Sort.
2.798 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.837 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.4%

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset