Jabra Evolve2 75

4.2 (502 anmeldelser)

Jabra Evolve2 75 er et trådløst headset designet til professionelle, der søger komfort og høj lydkvalitet. Med aktiv støjreduktion og USB-C tilbyder det enestående lydoplevelser og optimal støjisolering. Perfekt til kontormiljøer og videomøder, understøttet af Microsoft Teams.

Jabra Evolve2 75 koster lige nu 1.907 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.894 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.894 kr (26. juni 2026) og 1.912 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.907 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 75 Link380c MS Stereo Stand Black
1.907 kr
+ fri fragt
Total: 1.907 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
1.912 kr
Total: 1.912 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Office Trådlösa Hörlurar med Laddställ, Jabra Evolve2 75 Link380c Ms Stereo Black
2.195 kr
Total: 2.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.349 kr
+ fri fragt
Total: 2.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 75, Link380c MS Stereo Stand
2.799 kr
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 75 Incl Charging Stand Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 75 Med Ladestander Usb-c Microsoft Teams Sort
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset