Jabra Evolve2 75

4.2 (465 anmeldelser)
Jabra Evolve2 75
Bedste pris
Stabil pris
1.927kr
3.018 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Jabra Evolve2 75 headsettet leverer enestående lydkvalitet og komfort til den moderne arbejdsplads. Med aktiv støjreduktion og Bluetooth tilslutning er det ideelt til både opkald og musik. Det er certificeret til Microsoft Teams, hvilket sikrer en problemfri integration i dit arbejde.

Jabra Evolve2 75 koster lige nu 1.927 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.968 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.927 kr (22. april 2026) og 1.968 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.927 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
1.927 kr
Total: 1.927 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 75 Link380a MS Stereo Stand Black
1.938 kr
+ fri fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.269 kr
+ fri fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Office Trådade Hörlurar med Laddställ, Jabra Evolve2 75 Link380a Ms Stereo, Black
2.356 kr
Total: 2.356 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 75, Link380a MS Stereo Stand
2.799 kr
Total: 2.799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløse hovedtelefoner Jabra Evolve2 sort
2.899 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.978 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 75 Incl Charging Stand Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 75 Med Ladestander Usb-a Microsoft Teams Sort
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Jabra Evolve2 75 Trådløst Headset. Sort.
3.018 kr
+ 35 kr fragt
Total: 3.053 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 1,2 m
overholdelse af standarder: Plug and play
ørepudemateriale: Kunstlæder